Wil je afkomen van bepaalde problemen? Misschien wil je ‘gewoon’ afvallen, stoppen met roken of beter slapen? Ben je op zoek naar een betrouwbare hypnotherapeut die je het vertrouwen kan geven dat het goed komt? Ik ben er voor jou. Jouw problemen en klachten neem ik serieus en ik zal je hiermee helpen in een veilige omgeving. Via hypnose gaan we samen kijken in jouw onderbewustzijn en gaan we de ongewenste programmering aanpassen. Loop er niet langer mee en pak het nu aan!
Kruisstraat 17, 6456
AL Bingelrade, Zuid-Limburg, bij Brunssum
Het is mijn overtuiging dat hypnose een buitengewoon middel is om snelle resultaten te boeken. Deze vorm van therapie kan veel effectiever zijn dan andere vormen. Het overgrote deel van de cliënten heeft niet meer nodig dan 1 tot 3 sessies.
Je hoeft je bij mij nooit te schamen voor je probleem en alle gegeven informatie zal gegarandeerd privé blijven. Ik vind het belangrijk dat er genoeg tijd aan je wordt besteed, zodat het nodige veranderwerk diep kan wortelen in jouw onderbewustzijn.
Begrijp dat je als cliënt niets speciaals hoeft te kunnen. Breng bij een sessie alleen een duidelijke omschrijving mee van je klacht, de wens om in hypnose te gaan en trek eventueel gemakkelijke kleding aan.
Ik voer mijn hypnotherapie sessies vanuit mijn professionele hypnose praktijk in Bingelrade in de omgeving van Brunssum, Heerlen & Sittard in Zuid-Limburg.
Ik doe mijn behandelingen in volgende talen: Nederlands
Ik ben geboren te Zaanstad in 1977 en in 2010 beland in mooi Zuid-Limburg.
Ik woon samen met mijn man en katten in Bingelrade.
Ik voer mijn hypnose sessies uit in Bingelrade bij Heerlen, Brunssum en Sittard.
Om de kwaliteit van onze hypnotherapeuten te waarborgen werken we alleen met therapeuten die zijn erkend door de wettelijke beroepsvereniging BVAT.be